USŁUGI ASENIZACYJNE, UKŁADANIE KOSTKI, WYNAJEM KOPARKI

  • Usługi brukarskie
  • Uslugi Prac Ziemnych Świdnik
  • Uslugi remontowo budowlane Świdnik
  • Uslugi transportowe
  • uslugi-asenizacyjne

Wynajem maszyn budowlanych

W ofercie firmy BipoBud, oprócz rozmaitych usług remontowo-budowlanych,  znajduje się także wynajem maszyn budowlanych z operatorem takich jak koparka, mini koparka, ładowarka bobcat czy wywrotka. Oferujemy dobry, sprawdzony, nowoczesny sprzęt, a wszelkie prace przeprowadzamy ze szczególną dbałością o zachowanie najwyższych standardów i norm bezpieczeństwa.

Firma BipoBud posiada ogromne doświadczenie w robotach ziemnych, dzięki czemu możemy służyć Państwu rozległą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Nasze maszyny świetnie sprawdzają się w każdych warunkach, także na wilgotnych, podmokłych terenach czy tych o dużym nachyleniu powierzchni.

Oferta wynajmu jest elastyczna – usługi adresujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i odbiorców indywidualnych. Zależy nam na satysfakcji każdego Klienta, w związku z czym jesteśmy otwarci na różne formy współpracy – jednak niezależnie od czasu wynajmu, oferujemy preferencyjne stawki. Nasz sprzęt możemy wynająć w wybranym terminie na okres od kilku godzin do paru dni. Oferujemy specjalistyczne wsparcie logistyczne, merytoryczne i atrakcyjne ceny.

Na życzenie wykonujemy także usługi koparko-ładowarką na terenie Świdnika, Lublina, Łęcznej i okolic. Aby ustalić szczegóły współpracy, zapraszamy do kontaktu.

W naszym taborze znajduje się:

 koparka JCB3, mini koparka JCB, BOBCAT, koparka obrotowa ATLAS, wywrotka SCANIA, 2 samochody dostawcze IVECO.

 

 

bobcat
bobcat
koparka-obrotowa-atlas
koparka-obrotowa-atlas
koparka
koparka
minikoparka
minikoparka
scania
scania